Refluks i uczucie kwasu w ustach

Mam 18 lat i od ponad pół roku cierpię na refluks. Choć codziennie biorę leki i rzadko spożywam coś nieodpowiedniego dla mojej choroby to i tak w zasadzie codziennie budze się z kwsem w ustach i białym nalotem na języku. Śpię na podwyższeniu. Chronicznie boli mnie gardło. Nie mam pomysłu co dalej z tym robić, może mam jakiś inny typ refluksu?

Warto wykonać gastroskopię, by okładnie przyjrzeć się Pana przełykowi i obejrzeć żołądek. Warto również oznaczyć stężenie gastryny, a jeśli będzie podwyższone udać się do dobrego gastrologa.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz