Regeneracja układu nerwowego po chemioterapii i radioterapii

Szanowna Pani, w tym roku po operacji oszczędzającej piersi przyjęłam 6 kursów chemioterapii i 20 naświetlań w ramach radioterapii. Kolejni lekarze, którzy opiekują się mną od lat, zwracają uwagę na neuropatię, która osłabiła wzrok, siłę mięśni, czucie. Proszę o udzielenie mi wyjaśnień, czy w jakikolwiek sposób mogę wspomagać regenerację układu nerwowego i czy to jest możliwe. Mam 50 lat. Pozdrawiam. Monika M.

proszę pytać o poradę lekarzy , którzy zwracają uwagę na neuropatię!!! Co ja mogę poradzić kiedy nie badałem Pani ani razu!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż