Regres u 5-latka

Dzien Dobry.OD jakiegos czasu moj syn(5lat)jest calymi dniami ze mna mam wrazenie jakby cofna sie do wieku2-wu latka i do tego nie slucha kompletnie polecen.Do tego zaszly zmiany pojawil sie kto trzeci od dwano bylismy tylko ja, synek i babcia a teraz jest wujo tez. Moj email to: Pozdrawiam Ania

Powinna pani pilnie udać się do neurologa, wykluczyć tło neurologiczne. Proszę obserwować czy dziecko zamyśla się,(wyłącza), nie reaguje na pani wołanie itp. musi mieć zrobione EEG. Poza tym może być przyczyna inna, jakiś stres? może ktoś mu coś zrobił? a może autyzm? ch. metaboliczna, genetyczna? . Jeśli 5latek nagle cofa się w rozwoju to jest to bardzo niepokojące i wymaga pilnej diagnostyki w Poradni Neurologicznej dla Dzieci.

podaje Pani mało konkretnych zachowań ,które uległy regresowi. Na pewno konieczna jest konsultacja neurologa i psychologa. Pozdrawiam