Regularne przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych Kleodina a biegunka po odbyciu pełnego stosunku

Witam regularnie przyjmuje tabletki antykoncepcyjne kleodina mieszkam w Niemczech tabletki przyjmuje o godzinie 18:00 . 9 tabletkę przyjmowałam w niedziele a w poniedziałek rano odbył sie pelny stosunek czy moge czuć sie bezpieczna ? Gdyż po stosunku koło godziny 16 dostałam lekkiej biegunki tylko raz a o 18:00 wzięłam tabletkę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Skuteczność antykoncepcji jest zachowana - nie ma powodów do niepokoju!