Biegunka a wchłonięcie się tabletek antykoncepcyjnych

Dzien dobry mam pytanie wczoraj po 7dniowej przerwie wzięłam z drugiego opakowania tabletkę anty o 18;07 a o 21:20 dostałam biegunki czy tabletka sie wchłonęła dodam ze w nocy kochałam ze z mężem bez dodatkowego zabezpieczenia ale stosunek nie był do konca czy moge byc w ciazy ?

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli biegunka była bardzo masywna, w celu zachowania skuteczności antykoncepcji powinna Pani zażyć dodatkową tabletkę. Jeśli nie, nie ma powodów do niepokoju.