Regularne przyjmowanie tabletek Rigevidon a możliwość zajścia w ciążę

Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne Rigevidon, regularnie co do minuty, zawsze o 20, uprawiałam seks oralny z partnerem, doszedł mi w ustach wyplułam to, później go namiętnie pocałowałam i zrobił mi minetkę. Czy mogę być w ciąży?

Renata GrzechociĹska

W jaki sposób miałoby dojść do tej ciąży? Przecież, proces zapłodnienia odbywa się po połączeniu komórki jajowej z plemnikiem, co oznacza iż nasienie musi znajdować się w drogach rodnych.