Rezonans magnetyczny i okrężne uwypuklenie krążka L5/s1
Badanie z rezonansu Okrezne uwypuklenie krazka L5/s1 kręgozmyk zwezenie otworow miedzykregowych mozliwosc kolizji ulozeniowej z korzeniami w ich oberbie czy taki wynik to co zlego groznego

MĘŻCZYZNA, 50 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Uwypuklenie krążka w badaniu MRI z reguły sugeruję chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię. Ostateczne rozpoznanie należy do neurochirurga lub neurologa.
Dlatego wskazana jest u Pana konsultacja z neurochirurgiem lub neurologiem celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.