Rezonans magnetyczny i okrężne uwypuklenie krążka L5/s1

Badanie z rezonansu Okrezne uwypuklenie krazka L5/s1 kręgozmyk zwezenie otworow miedzykregowych mozliwosc kolizji ulozeniowej z korzeniami w ich oberbie czy taki wynik to co zlego groznego

Witam serdecznie,

Uwypuklenie krążka w badaniu MRI z reguły sugeruję chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię. Ostateczne rozpoznanie należy do neurochirurga lub neurologa.
Dlatego wskazana jest u Pana konsultacja z neurochirurgiem lub neurologiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.