Interpretacja MRI kręgosłupa - czy konieczna jest operacja?
Obnizenie wysokosci krazka miedzykregowego na poz l5-s1.co to oznacza?czy potrzebna bedzie jakas operacja?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Witam serdeczne,
Oznacza to chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię na poziomie L5-S1. Decyzje o leczeniu podejmuje lekarz prowadzący. Wskazana konsultacja z lekarzem neurochirurgiem celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.