Co znaczą zaostrzenia tylnich krawędzi trzonów i wypuklina krążka międzykręgowego?
Witam mam jeszcze jedno pytanie odnośnie MR co oznacza ...Na poziomie L5-S1 zaostrzenia tylnich krawędzi trzonów i wypuklina krazka miedzykregowego lewy nerw L5 przylega do ograniczen w zwezonym lewym otworze miedzykregowym ,,,dziekuje za odp

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Witam serdeczne,
Wynik badania zobrazował zmiany zwyrodnieniowe oraz chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię. Wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.