Obniżenie wysokości przestrzeni międzykręgowej i skrócenie sygnału krążka miedzykręgowego
Obniżenie wysokości przestrzeni międzykręgowej i skrócenie sygnału krążka miedzykręgowego na poziomie L5-S1 Na poziomie L5-S1wypuklina tylna centralnakrązka miedzykregowego sze.3,4mm,zwęża światło otworów miedzykręgowych,nie zwęza światła kanału kręgowego.uwidoczniony odcinek rdzenia bez gliozy.stożek końcowy rdzeniana poziomieTh12.Prosze o interpretację Mr.

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik badania MRI kręgosłupa uwidocznił chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię. Wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub neurochirurgiem w celu ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.