Rezonans magnetyczny kręgosłupa u 42-latka
W NMR:wyciagniecia kostne na przednich krawedziach trzonówC3-C6Odwodnienie krazków C3-C7, bez obnizenia wysokosci krazków.Znacznie obnizona wysokosc krazkówTh2-Th4-mozliwosc czesciowego bloku kostnegoC3-C4 niewielka szeroka centralna protruzja z niewielkim uciskiem na worek i przyleganiem do rdzeniaC4-C5-C6 niewielki bulging z modelowaniem workaC6-C7 prawoboczna niewielka protruzja uciska miernie na worek i spłyca zachyłek boczny. Co mi dolega?

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Cierpi Pan na chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa, która może dawać silne dolegliwości bólowe oraz zabudzenia czucia kończyn górnych. Jako leczenie nakeży wdrożyć rehabilirację i ew. w dalszej kolejności rozważyć leczenie zabiegowe.