Rezonans magnetyczny miednicy i ocena mięśni

Witam ,mialam robiony rezonans miednicy w ktorym zostaly opisane narzady i uklad kostny.Badanie zostalo zlecone ze wzgledu na bole z prawej strony miednicy.Czy w takim rezonansie widać rownież miesnie miednicy czy musze powtorzyć badanie? Gdy bylyby jakies zmiany w miesniach to byloby je widać?

Witam serdecznie,

Jeśli było to badanie MRI (pot. rezonans magnetyczny) miednicy to wszystkie struktury anatomiczne tego obszaru zostały zinterpretowane. Poza tym badanie MRI jest obecnie najbardziej dokładnym badaniem z zakresu diagnostyki obrazowej. Jeśli ma Pani pytania lub wątpliwości to proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym lub radiologiem w Pracowni MRI, która badanie wykonywała.

Pozdrawiam.