Rokowania i sposób leczenia 91-latki z rakiem gruczołowym piersi

postawiono wniosek po biopsji cienkoigłowej: zmiana złośliwa (C5) - rak gruczołowy piersi (podtyp specjalny -rak śluzowy ICD-O 8480/3) - jakie są w tym przypadku rokowania i sposób leczenia - wiek pacjentki 91 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od wielu innych czynników. Sam wiek jest niewystarczający aby móc się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza onkologa.