Rokowania u chorego na cukrzycę, po 3 zawałach i z kwasicą moczanową

czy chory na cukrzycę,po 3 zawałach,mając kwasicę moczanową i wiek 64 lata,ma szanse na przeżycie?

Droga Pani!
szanse na przeżycie są zawsze póki człowiek żyje, należy wprowadzić odpowiednią dietę, wziąść pod uwagę cukrzycę, dnę moczanową oraz choroby serca. Jadłospis powinien ułożyć dietetyk. Pozdrawiam