Ropa przy dziąśle po zatruciu

Witam , byłam przed wczoraj u dentysty ponieważ bolał mnie lekko ząb bo była dziura , pani zatruła mi go i od zejścia znieczulenia ból jest okropny. Nie mogę nic ugryźć na tego zęba i czuje jakby od tego zęba do 3 obok po dziasle byla ropa, co zrobić ? Czy to normalne po zatruciu. Proszę o szybką odpowiedz.

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

po środkach dewitalizujących ( trujących ) nasilenie dolegliwości bólowych jest częste, może utrzymywać się do 3 dni
proszę znaleźć lekarza stomatologa zajmującego się nowoczesną endodoncją - zrobi całe leczenie na 1 wizycie - bez dodatkowego cierpienia
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

dolegliwości bólowe po środku dewitalizującym ( trującym ) są dość częste, mogą występować nawet kilka dni
proszę zgłosić się do lekarza który zajmuje się nowoczesną endodoncją - wyleczy zęba na jednej wizycie - bez dodatkowych "atrakcji"
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinna Pani zgłosić się do lekarza dentysty w celu przeprowadzenia tak zwanej ekstyrpacji przyżyciowej ( czyli "oczyszczeniu" kanałów zęba w znieczuleniu bez wcześniejszego użycia środka dewitalizującego ).