Czy to normalne, że zatruty ząb boli do 24h?

Witam. Bolał mnie ząb lekarza dentysta zatrula mi zęba ale ząb nadal boli lekarz stwierdził że po zatruciu ząb może boleć nawet 24h czy jest to normalna reakcja ze zatruty za boli?

Witam!
Taka reakcja niestety się zdarza... Trzeba to " przeżyć" ratując się środkami p/bólowymi... Jeśli mimo tego ból nie ustąpi lub będzie się nasilał,proszę udać się do dentysty przed wyznaczonym terminem!
Pozdrawiam.

Lek. dent. Katarzyna Wierzbowska

po założeniu większości preparatów dewitalizujących dolegliwości mogą utrzymywać się 2-3 dni
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk