Ropień odbytu u niemowlaka

mam 2 m-c dziecko,15listopada w szpitalu mial nacinany ropien odbytu-leczenie-opatrunki,syntarpen.Pobrano wymaz z ropnia gdzie dn19wysly wyniki-1(Eschericha coli.2Klebsiella pneumoniae spp pneumonie,(+nacje) zalecono przyjmowanie w domu 2 razy dziennie Bactrim i pielegnacje miejsca po zabiegu.W JAKI SPOSOB NIE DOPOSCIC DO NAWROTU ROPNIA,JAK POSTEPOWAC Z BAKTERIA W ORGANIZMIE kLEBSIELLA,JAK NAJSKUTECZNIEJ SIE JEJ POZBYC CZY ZAGRAZA ZYCIU MALENSTWA,CZY BAKTERIA MOZE SIE NA 2-DZIECKO PRZENIESC.
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Wiązanie chusty - kołyska w koali

Umiejętnie zawiązana chusta to świetny sposób na noszenie niemowlaka. Wiele mam ceni sobie to rozwiązanie. Obejrzyj filmik i dowiedz się, jak wykonać wiązanie kołyska w koali.

Szanowna Pani, Syntarpen ma spectrum działanie skierowane szczególnie przeciwko bakteriom Gram dodatnim. Wychodowane bakterie mogą wiec być niewrażliwe na ten antybiotyk. Włączony bactrim może pomoc ale być może trzeba mimo wszystko kontynuować leczenie miejscowe tylko z zastosowaniem innego antybiotyku. Takie maści są. Utrzymywanie takiego źrodła infekcji nie jest pożądane. Trzeba to bezwzględnie do końca wyleczyć. Z poważaniem, J.Zachwieja

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty