Ropna zmiana w obrębie wargi sromowej

witam. w sobote zaczeła bolec mnie warga sromowa mniejsza. miałam na niej ropna kroste ktora pekła. Myślałam ze po problemie, ale dzisiaj jest poniedziałek a warga jest opuchnięta. Boli mnie, mam również upławy. Smaruję się provag oraz płuczę vagosan. Dzisiaj kupilam clotrimazolum i tantum rossam. Jak tylko posmaruję się kremem ból jest mniejszy. Niestety lekarza mam dopiero w czwartek. Ostatni raz współżyłam w zeszły czwartek. Co to moze być ? Proszę nie pisac ze mam isc do lekarza, bo to wiem.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny w badaniu na prawdę trudno jest mi stwierdzić przyczynę infekcji i jakie leczenie bedzie najwłaściwsze, dlatego mimo wszystko muszę doradzić kontakt z lekarzem. Szczęśliwie w dniu odpowiedzi jest już czwartek, daltego niedługo powinna Pani się dowiedzieć po badaniu co jest powodem dolegliwości.