Krosta i opuchlizna wargi sromowej

Witam. Dzis od rana zauwazylam kroste na wardze skromowej. Strasznie spuchla mi warga. Gdy siedzialam lub ja dotykalam bolala. Krosta byla biala, ropna. Wycisnelam ja. Nie ma juz zadnych "gruczołów". Ale opuchlizna zostala. Pare dni temu skonczyl mi sie okres. Nie wspolzylam. Od czego to moze byc? Czy jest to grozne? Moze to zwykly pryszcz. Nie moge isc do ginekologa bo nie ma wolnych terminow. Pomocy!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę w takim razie udac się do innego. konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. Po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.