Ropne czopy na migdałkach i osłabienie

Witam mam pytanie , od tygodnia zauważyłem że tworzą mi się ropne czopy na migdałach które same wylatują , gardło jest wyraźnie powiększone , ogólnie jest bardzo osłabiony, gardło mnie nie boli , nie mam gorączki , mam lekkie kucie czasami gardła promieniujące do ucha boli mnie również szyja, lekarz stwierdził przewlekłe zapalenie gardła i przepisał mi antybiotyk Zamur 500 ? Odkąd pamiętam mam problemy z gardłem które przechodze bez objawowo 3 razy do roku. Czy ten antybiotyk jest adekwatny?

Usuń wreszcie te przewlekle ropne migdałki. Nie czekaj aż zrobią Ci nieodwracalną krzywdę. One są potrzebne tylko do siódmego roku życia. Potem tylko mogą wywołać chorobę reumatyczną stawów, serca itd..