Rotacje kręgów szyjnych i zwężenie przestrzeni międzykręgowej

Od kilku lat borykam sie z zawrotami glowy bolu plecow w 2011 badanie rtg wykazalo rotacje kregow szyjnych i zwezenie przestrzeni miedzykregowej C 6.7 przeZ dwa lata mialem spokoj i niestety znow bole powrocily w 2013 badanie rtg wykazali splycenie llordozy ledzwiowej . .lekarz zalwcil cwiczenia lecz niesrety brak poprawy a na dodatek teraz bola mniw kosci kregoslop rano najgorzej nie moge sie podniesc w badaniu tsh poziom tarczycy odbiega o 10 od normy co mam robic co mi jest wszedzie takie kol

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety choroba zwyrodnieniowa jest chorobą postępująca a współczesna medycyna nie zna lekarstwa na tę schorzenie. Pomocne i zalecane są ćwiczenia fizykalne, fizykoterapia oraz doraźne środki przeciwbólowe. Jeżeli chodzi o dolegliwości z tarczycą to proszę o wizytę u endokrynologa celem wykonania badań i włączenia w razie konieczności leczenia. Pozdrawiam