Rozcięcie wargi podczas upadku

Witam :) Trenuje Parkour i inne akrobacje . Ostatnio podczas treningu ćwiczyłem wyskok z ławki , niestety pech chciał że wybiłem się za mocno i przekręciłem się do przodu co skończyło się przetarciem twarzą po betonie . Rozcięła mi się górna warga ( jest bardzo spuchnięta ) i zrobiły mi się strupy na brodzie i nad wargą . Wargę smaruje kilka razy dziennie Altacetem w żelu , a na strupki maść z witamina A . Co mogę jeszcze zrobić by wszystko szybko się zregenerowało ( szczególnie warga ) ?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nie zmniejszyły się Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.