Rozkojarzenie, stany lękowe, złe samopoczucie

od pewnego czasu kiepsko sie czuje, od zeszłego roku jak zaczeła sie jesien,czuje sie dziwnie, rozkojarzona, nie moge sie na niczym skupic, tak jakbym traciła kontrole nad tym co sie dzieje wokół mnie,śpię normalnie, oczy mnie czesto bolą i kiepsko widzea jak jade autem wieczorem to czasami zastanawiam sie gdzie jestem. Cierpie na nadciśnienie i mam takie stany lękowe z nim związane, boje sie isc do sklepu czy do koscioła lub gdzie kolwiek A czuje ze ten stan sie pogłebia coraza bardziej

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proponuję konsultację psychiatryczną. Objawy są niepokojące zwłaszcza, że się nasilają.

Witam serdecznie,

Proszę niezwłocznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który da Pani skierowanie na dalsze badania i wizytę u specjalisty

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk