Rozmasowywanie bruzdy nosowo-wargowej po podaniu kwasu hialuronowego Juvaderm

Szanowni Panstwo, lekarz kazal mi rozmasowywac bruzde nosowo wargowa po podaniu kwasu hialuronowego juvaderm volubella gdyz wystapila asymetria i lekka plisa. Nakazal ruchy koliste olejkiem przez kilka dni.Ile czasu dziennie masowac miejsce?czy trzeba naciskac?czy im szybciej tym lepiej lub raczej masowac po trochu kazdego dnia?bardzo prosze o porade, oraz zalaczam pozdrowienia.

Proszę przemasowywać po 2-3 razy dziennie po 3-4 minuty. Proszę nie bac się mocniej ucisnąć w tym miejscu skórę.Można też przejść się do gabinetu kosmetycznego na masaż twarzy, bardzo taki masaż pomaga przy rozmasowywaniu zgrubień po podaniu kwasu.

Masaż po podaniu kwasu hialuronowego najwiekszy sens ma w dniu iniekcji ewntualnie do tygodnia po podaniu.
Uważam, że najlepiej jest wrócić do lekarza, który podawał kwas hialuronowy, aby ocenił sytuację i sam przemasował leczoną okolicę.
Pozdrawiam Ewa Rybicka