Różowa linia pomiędzy pośladkami

Witam, Dzis zauwazylam, ze miedzy posladkami mam rozowa linie. Zaczyna sie ona od miejsca gdzie spotykaja sie posladki do odbytu. Podypalam miejsce pudrem dla dzieci i zaczelo swedziec. Co to moze byc? Czy krem na odparzenia od pieluszki dla dzieci pomoze?

Lek. Katarzyna Szymczak

Aby postawić diagnozę koniczne jest badanie lekarskie i obejrzenie zmiany, najprawdopodobniej jest to wynik podraznienia skóry, stan zapalny, sugeruję udać się do lekarza.
Pozdrawiam