Zapytaj lekarza

7 3 2 , 7 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Różowa skóra po kremie Skinokren

Witam Czy to normalne, że po kremie skinoren mam tak różową twarz, że wyglądam gorzej niż przed zastosowaniem. Stosuję go dopiero 3 dni (raz na dzień) i wyglądam okropnie, pomijając że jak go zastosowałam to twarz swędzi i piecze. Czy mam zakończyć stosować krem? W pracy mówią mi że wyglądam okropnie i gorzej niż było.
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Objawy łysienia plackowatego

Jeśli krem Pani nie odpowiada, należy go zmienić. Niestety, większość dobrych środków przeciwtrądzikowych jest na receptę, więc trzeba porozmawiać o tym z dermatologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy