Co zrobić z tym przesuszeniem skóry?

Od trzech tygodni mam problem ze skórą na twarzy a mianowicie przy nosie na brodzie i już trochę na policzkach zaczęła mi się wysuszać skóra która zaczęła swędzieć i jest zaczerwieniona. Czasami jak się podrapie po tej zaschniętej skórze czuję dziwny zapach. Zaczęłam stosować krem z aloesem nic nie daje. Czekam na wizytę u dermatologa, ale bardzo mi to przeszkadza na codzień. Nie malując tego wygląda okropnie, malując wygląda jeszcze gorzej, łuszczy się swędzi. Kosmetyki używam te same. Proszę o pilną pomoc w jaki sposób mogę się tego pozbyć

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl