Rozpoznanie Carcinoma NSTinvasivum G3

Witam ,mam badanie histopatol.rozpoznanie Carcinoma NSTinvasivum G3 wezly wolne od przerzutu receptory'''ER[ 'odczyn silny w 90%komorek PR[ ]silny odczyn w80%komorek komponentyinwazyjnej HER2[2 ]/''WATPLIWY''/ Ki67 w około 20%komorek komponenty naciekajacej,to jest wynik ,jestem po operacji oszczedzajacej 12 września 2014 ,proszę mi napisac jakie może być dalsze leczenie ,jestem zapisana na 13 listopada 2014 ,z góry dziekuje

Aleksander Ropielewski

Postępowanie zależne jest od wielkości guza pierwotnego. Możliwe, że leczenie ograniczy się jedynie do kontynuowania leczenia selektywnym inhibitorem receptora estrogenowego (codziennie jedna tabletka) lub konieczna będzie dodatkowy kurs chemioterapii.

Mam za mało danych o Pani chorobie ,zaawansowaniu choroby i jakiej operacji oszczędzającej - nie potrafię więc odpowiedzieć , proszę "trzymać się" onkologów leczących dotychczas , zż