Rozstępy na nogach po przybraniu na wadze

Witam mam 20 lat ostatnio jak nigdy przytylam ale najgorsze jest to że moje nogi ostatnio wyglondaja okropnie! Na udach na samej górze od strony wewnętrznej pojawiły się czerwono fioletowe plamki nigdy ich nie miałam do tego jeszcze takiego brozowe rozstępy na udach bardziej idące od brzucha i na dole nóg (łydce) również pojawiły się ciemne rozstępy nigdy w tym miejscu tego nie było. Od kilku dni dokucza mi ból głowy i niskie ciśnienie. Czy to może oznaczać cioze?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyc poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza rodzinnego jezeli nie bedzie potwierdzenia ciązy.