Rozstępy na podłożu hormonalnym a ich usuwanie

Mam 18 lat i okropnie dużo czerwonych rozstępów na udach i łydkach. Spowodowane jest to problemami hormonalnymi, dlatego czy jest jakiś sposób, żeby zmniejszyc te rozstępy? Dermatolog nie chce podjąc się leczenia, gdyż jest bardzo ciężko wyeliminować ten problem. Proszę o pomoc. Na moich nogach jest blizna koło blizny.

Dzień dobry,
Bardzo ważne jest, aby już się Pani nimi zajęła póki są czerwone, bo wtedy szansza na ich zmniejszenie jest największa. Polecam zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej, lasera frakcyjnego, mezoterapii mikroigłowej i igłowej.