Rozszerzające się bóle podbrzusza

Witam - Od pol roku mam bole w lewym podbrzuszu,od pazdziernika bóle rozszerzyly sie i promieniuja do ledzwi i przez pachwine do lewej nogi, przod uda i łydka - do tego doszlo zatykanie w klatce piersiowej ,suchy kaszel - obecnie bol gardla jakies guzki w gardle i powiekszone i pobolewnie wezlow chlonnych - bol plecow i ramienia . bylam na diagnostyce, badania krwi w normie - TK w normieUSG w normie - odchylenia tylko w moczu leukocyty ,erytrocyty , ketony ,schudlam prze 3 m-ce 12kg

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisane przez Panią objawy są niespecyficzne i mogą być wywołane różnymi przyczynami - niestety na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy. Przedstawione wyniki badań moczu wymagają dalszej diagnostyki - występowanie erytrocytów w moczu może świadczyć o występowaniu krwawienia w obrębie układu moczowego. Leukocyty w moczu mogą świadczyć o infekcji. Ciała ketonowe w moczu występują w przypadku powikłań cukrzycy lub w wyniku głodzenia. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.