Rozszerzone badania krwi

Bazofile monocyty Witam robiłem ostatnio rozszerzone badania krwi wszystko było w normie hormony tarczycy, ob, crp, tsh, enzymy trzustkowe wątrobowe oprócz : Cholesterol całkowity 196 mg/dl norma 190 Bazofile 0.01 tys/ul norma 0,0- 0,1L obniżony Bazofile % ,01 norma Monocyty 0,79 tys/ul norma 0.2 - 1.00 n Minocyty 10.6 % norma 2.0 -10 podwyższony Ostatnio przebyłem lekkie zapalenie zatok brałem antybiotyk silny bo miałem tez gronkowca złocistego . Antybiotyki brałem gdzieś 10 dni temu

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki minimalne odbiegają od normy, nie ma powodu do niepokoju. Cholesterol trochę za wysoki, sugeruję dietę ubogotluszczowa i regularna aktywność fizyczna.
Pozdrawiam