Rozwolnienie i bóle brzucha w okolicach jelit

Witam. Dzisiaj miałam rozwolnienie i bardzo bolał mnie brzuch w okolicy jelit. Ból był wręcz kujący, chyba spowodowany skurczami jelit. Oddałam stolec tylko raz i od tego czasu poczułam się dobrze. Dodam, że do tej pory przez kilka dni nie oddawałam stolca, nie czułam takiej potrzeby. Czy to przez te kilka dni bez stolca, mogłam mieć te dolegliwości? Nieraz nie robiłam kupy przez kilka dni, ale nie miałam aż takich rewelacji. Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.