Co może oznaczać silny ból brzucha u 19-latki?

Kobieta lat 19 Witam, wczoraj rano po przebudzeniu zaczął mnie strasznie boleć brzuch(okolice podbrzusza), ból był jakby skurczami, przy oddawaniu moczu zrobiło mi się nagle gorąco i towarzyszyły temu mdłości choć nie wymiotowałam, także miałam wrażenie, że serce bije mocniej i szybciej. Dzisiaj przy każdym wstawaniu również mam lekkie mdłości. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć