RTG klatki piersiowej u 58-latki
Witam.Mam 58 lat. RTG klatki piersiowej marzec 2016:Opłucna wolna,Płuca poza skąpymi zmianami bliznowatymi prawidłowe.Aorta ze zwapnieniem w łuku.Serce niepowiekszone Rtg czerwiec 2016; Przepona i kąty wolne.Pola płucne o wzmozonym siateczkowatym rys.podscieliska bez swiezych zmian ogniskowych.Wneki naczyniowe.Serce w normie. Co dalej?dziekuje.

KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Wyniki w granicach normy. Dalsze postępowanie zależy od tego z jakiej przyczyny zostały wykonane.
Pozdrawiam