RTG kręgosłupa lędźwiowego 22-latka do analizy
Witam. Dzisiaj zrobiłem RTG kręgosłupa odcinka lędźwiowego. Od 2 tygodni dość silnie boli mnie w tym miejscu. Na zdjęciu po lewej stronie lędźwi jest spora czarna plama. Czy mam się o coś martwić ? Jest to coś groźnego ? Dodam że mam 22 lata. Prosze o pilną odpowiedź. Z góry dziękuję.

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Bez obejrzenia zdjęcia nie jestem w stanie pomóc. Proszę udać się do lekarza z tym zdjęciem.
Witam serdecznie,
Zawarty w Pana pytaniu opis wyniku badania RTG tzn."spora czarna plama" nic nie mówi. Sugeruję udać się z wynikiem do lekarza zlecającego badanie, ortopedy lub lekarza rodzinnego w celu konsultacji.
Pozdrawiam.