Wynik RTG odcina lędźwiowego kręgosłupa

Proszę o opinię na temat wyników zdjęcia RTG odcinka lędźwiowego. Z opisu wynika, że mam delikatną rotację kregosłupa lędźwiowego, przestrzenie międzykregowe nieznacznie zwężone na poziomie L3-L4, L4-L5 w odcinku tylnym i że linia statycznego przeciażenia kręgosłupa lędźwiowego jest przesunięta do przodu. Powinnam się tym martwić?

Witam serdecznie,

W chwili obecnej nie ma powodów do niepokoju, ale mimo wszystko wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub ortopedą.

Pozdrawiam.