Co oznaczają zdjęcia RTG kręgosłupa?

Witam odebrałam właśnie zdjęcia RTG kręgosłupa które robiłam ze względu na koszmarny ból i ucisk.w opisie jest napisane "nieco skrzywiony kr.ledzwiowy z rotacja księgową. Odlamany fragment kostny,niezrosniete wtorne jądro kostnienia górnego przedniego brzegu trzonu L5.zwężona tylna część przestrzeni miedzykregowej L4-L5.Guzki schmorlla na poziomie L3-L4.ortopeda dopiero w sierpniu i trochę się zaniepokojona tym opisem .mogę prosić o fachową poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się z wynikami do lekarza rodzinnego po obejrzeniu zdj będzie można określić pilność konsultacji