RTG stawu kolanowego 54-latki

Witam! W zdjeciu RTG stawu lewego opisano-wyostrzone guzki wynioslosci miedzyklykciowej piszczeli,szpara stawu kolanowego o rownych obrysach,przestrzen zarzepkowa poszerzona,kolano jest po stluczeniu, prosze o wyjasnienie opisu,wizyte u ortopedy mam na koniec stycznia.Za wyjasnienie opisu dziekuje Jadwiga Kowalska

Witam,
Opierając się na opisie zdjęcia RTG niestety nie można dużo stwierdzić. Wymaga Pani badania przez specjalistę ortopedę.
Pozdrawiam
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu