Ruchy powietrza między żołądkiem a piersiami

mam między żołądkiem a piersiami,jakieś ruchy mięśni czy powietrza nie wiem jak to okreslić nie boli ale dokucza bo bez przerwy sie rusza,ponadto przy skłonie łapie mnie straszny skurcz na wys.żołądka co to może być

Konieczne badanie przez neurologa i to w miarę szybko. Może to być spowodowane chorobą mięśni lub rdzenia kręgowego.

Pozdrawiam serdecznie.