Ruchy w brzuchu przy podejrzeniu ciąży

Mam dziwne ruchy w brzuchu. Okres mialam 10.05 trwal dojsc krotko bo 3 dni z czego byl z skrzepami brazowymi mam teraz brazowe plamienia. Brzuch mam chyba od mies. wzdety, piersi nabrzmiale lekko, jestem bardzo senna, oslabiona, troche czesciej oddaje mocz. Mam uczucie kopania w brzuch od 2 dni 3kopy na dzien. Dodam ze kazdy stosunek narzeczony konczyl we mnie. Co to moze byc ? A i dodam jeszcze ze od jakiegos miesiaca bol mnie brzuch lub podbrzusze czasami codzienniw po godzine.

witam, pierwsze co trzeba wykluczyć lub potwierdzić to ciąża (to, ze był okres jej nie wyklucza)- proponuję najpierw zrobić test ciążowy taki z apteki, bo to najłatwiej, a potem pójść do ginekologa, jeśli to nie ciąża, trzeba będzie zrobić na pewno usg brzucha i badania krwi- do decyzji lekarza, po badaniu Pani. pzdr