Rumień i swędzenie pod skórą po ugryzieniu przez kleszcza

Dwa tygodnie temu ugryzl mnie kleszcz rumień się nie pojawił ale dwa dni temu zaczęło mi się coś poruszać pod skora jakby chodziły jakieś robaki poszłam dzisiaj do dermatologa ale powiedział mi ze to mi się tylko wydaje i żebym się uspokoił ale wy pisał mi antybiotyk cieplnej bo na amoksycykline i doksycykline jestem uchylona po dwóch godzinach objawy przeszły co to może być i czy jak przestanę brać antybiotyk to niewoli bo jak coś chodzi pod skora to można zwariować

Witam. Przychylam się do opinii dermatologa że objawy najprawdopodobniej mają charakter psychogenny. Proszę stosować zaleconą kurację antybiotykową, a po jej zakończeniu skontrolować się u dermatologa.