Rumień na pośladkach u osoby leżącej - jakie maści stosować?

WITAM ,MOJA MAMA JEST OSOBĄ LEŻĄCĄ NA POŚLADKACH ZROBIŁ JEJ SIĘ RUMIEŃ, NIE WIEM JAK TO NAZWAĆ, SKÓRA JEST CZERWONA SCHODZI NASKÓREK, PRÓBOWAŁAM JUŻ SUDOKREMU ,MAŚCI ZE SREBREM ,NIC NIE POMAGA JAK JEJ POMÓC

Najlepiej aby ocenił to lekarz rodzinny lub chirurg, zapewne zaczyna robić się odleżyna. leczenie odleżyn jest niestety skomplikowane, najlepiej zakupić od razu materac przeciwodleżynowy, stosować częste zmiany ułożenia ciała.