Rumień po ukąszeniu przez kleszcza i bóle stawów

Witam.Ukąsił mnie kleszcz po tyg.pojawił sie rumień poszedłem do lekarza od ukąszenia minęło 3 tyg. wysłał mnie na badanie IgM 0,00 IgG 0,03 po tych wynikach powiedziano mi że jest wszystko ok i że mam nie brać antybiotyków. Po nastepnych 3 tyg. zaczeło mnie boleć staw kolanowy ścięgna (ledwo chodziłem) zrobiłem ponownie badania krwi i wyszło : IgM 1,82 od razu dostałem antybiotyki Unidox Solutab 100mg na 20 dni . Co mam robić jak z kończą się antybiotyki. W miedzy czasie wyjechałem za granicę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po skończeniu kuracji konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.