Rumień wędrujący w przeszłości i wynik badania na boreliozę

Witam. Jakieś 7 lat temu miałam rumień wędrujący wielkości 5x8 cm. Po wizycie u lekarza dostałam na 2 tygodnie antybiotyk i o tym nie myslalam więcej. Teraz moja mama stwierdziła żebym zrobiła badania na boreliozę (w krótkim czasie 2 jej znajomych dopadla ta choroba wiec sie przejęła). Byly to moje pierwsze badania i wyszly tak: igg 3.27 i igm 14.73. Czy wyniki te są prawidłowe?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie podano norm, które mogą być różne w zależności od laboratorium. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego , który dokona interpretacji wyniku badania.