Rwąca bolesność pleców a osłabienie

Witam mam problem mam 30 lat od jakiegoś czasu jestem osłabiony a rano jak się budzę bolą mnie łydki.Ale dziś nagle mnie zesłabiło miałem takie uderzenie gorąca cały drżałem jakby mnie padaczka brała i mslałem że zemdleję.Dodam ze to się zdarzyło przy pracy najpierw czysciłem sufit miałem długo głowę do góry potem pracowałem ze schyloną głową na dół.Czy to może miec jakis związek.Ciśnienia miałem 130/80 i puls102 co to może być dodam ze odczuwam rwące bóle w ok krzyża promieniujące do nóg

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Jeżeli objawy pojawiły się przy odchyleniu głowy mogą to być problemy z chwilowym niedokrwieniem mózgu. Należy wykonać USG doppler naczyń domózgowych.