Nagłe osłabnięcie, drżenie ciała i uczucie gorąca

Witam miałem ostatnio objawy nagłe osłabnięcie,drżenie ciała łącznie z głową,uczucie gorąca,pocenie się na twarzy,zawroty głowy,uczucie,że zaraz zemdleję.Czy to mogło być spowodowane pracowałem głową długi czas patrzyłem do góry potem byłem schylony.Przez cały dzień mało zjadłem rano 3 kromki z dżemem na obiad talerz krupniku do tego 2 piwa i parę papierosów.Czy te objawy mogły być na tle nerwicowym czy może spadek cukru.Dodam że jestem ciągle osłabiony a rano bolą mnie łydki cisnienie 130/80 wt

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, może to być wynik osłabienia ale zalecam wykonanie badania poziomu glikemii, morfologii i stały pomiar ciśnienia. Pozdrawiam