Uczucie drżenia całego ciała

dzień dobry. mam pytanie: od paru dni mam uczucie drgawek, jakby całe ciało się trzęsło zwłaszcza głowa ale się nie trzęsę po prostu takie mam wrażenie, przeszkadza mi to bo nie czuję się pewnie swych ruchów. nie biorę używek co najwyżej średnio 4 piwa tygodniowo.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy nie są charakterystyczne. Może być to bowiem wynik zaburzeń gospodarki węglowodanowej, obniżonego/podwyższonego ciśnienia, infekcji jak i wielu innych schorzeń. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.