Dlaczego mam drżenia całego ciała?

Witam Ostanie kilka nocy zaobserwowałam u siebie że drżę całe ciało się trzęsie nie mogę się uspokoić dopiero jak wyszłam na chwilkę na powietrze przeszłam się to trochę przestałam drżeć ale wcześniej nigdy mi się to nie zdarzyło. Czy mógł być to napad padaczki ? Czy raczej nie. Dodam iż od roku biorę seronil ale dopiero w tym miesiącu zobserwowalam u siebie że nie mogę spać ręce mi się trzęsą i nogi w nocy i odczuwam duża ilość łakinienia. Z góry dziękuję za pomoc może mnie to trochę uspokoi.

Witam! Padaczka wykluczona - zaostrzenie nerwicy. Proszę przekazać swoje spostrzeżenia lekarzowi zapisującemu Pani Seronil niech zmodyfikuje dotychczasowe leczenie! Proszę nie zapominać, że w leczeniu zaburzeń emocjonalnych konieczne są oddziaływania psychoterapeutyczne! Bezskuteczne podawanie przez rok Seronilu nie może być uznane nawet za cień sukcesu terapeutycznego! Pozdrawiam W. Łuczkowski.