Rwący ból stawów i kości a stosowanie antykoncepcji hormonalnej

Witam , biore tabletki hormonalne, Climea forte i po tych tabletkam mam silny bol nie wiem , czy stawy , czy kosci , ale cale cialo mnie strasznie rwie , czy to moze sa uboczne tych tabletek , czy cos innego , nie spie bo ten rwacy bol mi nie pozwala , prosze o odpowiedz , pozdrawiam .
KOBIETA, 59 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane dolegliwości najpewniej nie są związane ze stosowaniem preparatu Climea. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości sugeruję konsultację z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej. Najpewniej konieczne będzie wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy